Merhabalar oncelikle cok acil cevap bekliyorum, hamilelik testi yaptim negatif cikti . Doktor bakireliğin olmadığını anlar mı?

Merhabalar oncelikle cok acil cevap ekliyorum, hamilelik testi yaptim negatif cikti . adet duzensizligi icn saglik ocagina gttim yarin kan ile idrar testi yapcak . kadin dogum fln dedi . sizce anlar mi bakire olmadigimi.

Tahlil.com Cevabı : Değer muayene yapılırsa hymen yapısının bozulduğu anlaşılır ancak kan veya idrar testi ile bu durumu anlamak mümkün değildir.