Henüz regl dönemime 10 gün var bekliyorum hastalanmak için ancak hamilelik ihtimali var mıdır?

Erkek arkadaşımla sürtünme yolu ile ilişkiye girdik, hiç içime girmedi ve hiç üzerime boşalmadı ancak sürtünme esnasında akıntım olmadı. Henüz regl dönemime 10 gün var bekliyorum hastalanmak için ancak hamilelik ihtimali var mıdır?

Tahlil.com Cevabı : Sürtünme yolu ile hamilelik oluşma ihtimali neredeyse yoktur. O nedenle tavsiyemiz sakince regl döneminizi beklemeniz.