Merhabalar oncelikle en son iliskim surtunmeyle 9 agustos 2014 tarihinde oldu

Merhabalar oncelikle en son iliskim surtunmeyle 9 agustos 2014 tarihinde oldu bugun yani 13 agustsd test yaptirdim bhcg degeri yorumu nedir hamile olmadigimi nasil anlarim en sonki 9 agustosda oldu ondan once de birlikteliklerim oldu hepsi surtunmeyleydi..yardimci olursaniz cok sevinirim sevgilerle.

Tahlil.com Cevabı : Sonucunuzu yazmanız ve tarihleri kontrol etmeniz gereklidir..