Merhabalar sevgili hocam, tahlil sonucumu öğrenmek istiyorum, sevgiler..

Merhabalar sevgili hocam, tahlil sonucumu öğrenmek istiyorum, sevgiler.. HBsAG:0.797pozitif>1 HCV):0.121 panik deger pozitif>1 Anti HIV:0.593 panik deger pozitif>0.9 Anti toxoplazma IgM:0.248 Negatif< 0,8 süpheli> 0.8<1.0 pozitif :1 Anti rubella Igm:0.423 negatif< 0.8 Anti CMVIgM:0.223 pozitif>=1

Tahlil.com Cevabı : Tahlil.com'a sorduğunuz tahlil sonuçları normal olarak yorumluyoruz.Test sonuç değerlerinizde bir anormallik görülmüyor.