Merhabalar son adetim 20 hazirandı.düzensiz şekilde adet görüyorum

merhabalar son adetim 20 hazirandı.düzensiz şekilde adet görüyorum 24 temmuzda beta testinde 68 çıktı daha sonra 1 hafta sonra 195 3 gün sonra ise 317 çıktı bu sonuçlar acaba normal hamilelik için iyi sonuçlar mı yoksa dış gebelik olabir mi

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınız hamilelik için normaldir, birkaç hafta sonra ultrason ile görüntülenebilir..

h******* :

ALLAH ŞÜKÜRLER OLSUN Kİ KESE GÖRÜNDÜ DOKTOR NORMAL HAMİLELİKTE DEDİ VE HAFTAYA KALP ATIŞINI DİNLEMEYE GİDECEĞİZ İNŞ ALLAH HERKESE NASİP ETSİN İNŞ BU DUYGUYU

Cevap:

Tebrik ederiz..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.