Merhabalar tüp bebek denemesi yaptık.10.günde b hcg testimin sonucu 20.34 çıktı acaba hamile miyimdir?

merhabalar tüp bebek denemsi yaptık.10.günde b hcg testimin sonucu 20.34 çıktı acaba hamilemiyimdir?

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik ihtimaliniz vardır, birkaç gün sonra tekrarlayın ve artışı takip edin lütfen..