Merhabalar, Yaş; 22 C; Kadın. Herhangi bir hastalığım yok. İş başvurusu için kan testi yaptırdım. Sadece bu sonuçlar anormal çıktı.Aşı yaptırmalı mıyım?

Merhabalar, Yaş; 22 C; Kadın. Herhangi bir hastalığım yok. İş başvurusu için kan testi yaptırdım. Sadece bu sonuçlar anormal çıktı.Aşı yaptırmalı mıyım? Anti HBs > 1000 IU/L Referans: <10 Rubella IgG > 400 IU/L Ref: <10.0 Anti HAV Total 60.000 IU/L Ref: <20 Lenfosit:40.4% Ref: 22-40

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınızda sorun yoktur, aşılanmanıza gerek yok..