Merhabalar..ben 33 yaşındayım.

Merhabalar..ben 33 yaşındayım.yapılan tahlilimde TSH 1.39 (0.27_4.2) FT3 2.99 (2.0 _4.4) FT4 1.28 (0.9_1.7) sonucu cıkmıştır..ultrasonumda ise sol inferiorda 9X8mm halo ile çevrili ekojen solid nodül izlendi..buna göre bana bilgi verirseniz sevinirim..şimdiden teşekkürler..

Tahlil.com Cevabı : Kanda yapılan tiroid testleriniz normal çıkmış.Ultrason muayenesindeki sonucu ise, muayene bulgularınız ve diğer tahlil sonuçlarınızla birlikte sizi takip eden doktorunuz değerlendirmelidir.