Merhabalar,bu sonuçlarla doğal yollardan bebek sahibi olabilirmiyiz. Miktar 2,1 Renk kirli sarı Ph 8,5 Sıv.Süresi 30?

Merhabalar,bu sonuçlarla doğal yollardan bebek sahibi olabilirmiyiz.Miktar 2,1Renk kirli sarıPh 8,5Sıv.Süresi 30Sıv.derecesi 11 ml sper.say. 22,400,000toplam sper.say 47,040,000Hızlı ileri hark. %10Yavaş İler.hark %10Yerinde hark %5Hareketsiz %75Morfolojik İncelemeNormal %49Baş anomalisi %10Boyun anomalisi %6Kuyruk anomalisi %35

Tahlil.com Cevabı : Sonuçta ciddi bir problem gözükmüyor.Ancak yine de en doğru bilgiyi tetkiki isteyen hekim verecektir.