MERHABALAR.İKİ GÜN ÖNCE TAHLİL YAPTIRDIM. CRP 26.08. ( ARALIK:5 MG/L) ÜRE 12 ( ARALIK:17-43 MG/L) WB

Tahlil.com Cevabı : MERHABALAR.İKİ GÜN ÖNCE TAHLİL YAPTIRDIM. CRP 26.08. ( ARALIK:5 MG/L) ÜRE 12 ( ARALIK:17-43 MG/L) WBC:3.78 SEDİM:56 (ARALIK 0-20 MM/SA) GIDA ZEHİRLENMESİNDEN OLABİLECEĞİ SÖYLENDİ İLAÇ VERİLMEDİ .İLACA GEREK VAR MIDIR?