Merhabalar,tahlil sonuçlarım aşağıdaki gibidir.Değerli yorumlarınızı bekler ilginize teşekkür ederim.

Merhabalar,tahlil sonuçlarım aşağıdaki gibidir.Değerli yorumlarınızı bekler ilginize teşekkür ederim.İDRAR DANSİTE 1,020 ÜROBİLİNOJEN NRMAL ERİTROSİT GLUKOZ NİTRİT LOKOSİT NEGATİF HEPSİ PH 6 BİLİBRUBİN PROTEİN KETON NEGATİF İDRAR MİKROSKBİSİ LOKOSİT BİR KAÇGNDÜR İDRARDA YANMA VE KASIK AĞRIM VAR.

Tahlil.com Cevabı : İdrar kültürü yaptırmanızı öneririz..Enfeksiyon olabilir..