Merhaba,regl olmadan bir gün önce ilişkiye girdim.sonra rutin adet dönemimi yaşadım(31ağustos-5 eylül)?

Merhaba,regl olmadan bir gün önce ilişkiye girdim.sonra rutin adet dönemimi yaşadım(31ağustos-5 eylül).üç gündür önce kahverengi daha sonra pembeleşen akıntı vardı geçti.reglime iki hafta var.hamile olabilir miyim?

Tahlil.com Cevabı : Durum ile ilgili net sonucu regl gecikmesi yaşamanız halinde yaptıracağınız gebelik testi ile alabilirsiniz.