Merhaba,Şşžüpheli ilişkiden 18 gün sonra bir hastanenin enfeksiyon hastalıkları bölümünden hekime danışarak test yaptırdım.

Merhaba,Şşžüpheli ilişkiden 18 gün sonra bir hastanenin enfeksiyon hastalıkları bölümünden hekime danışarak test yaptırdım.Testin sonucu (p24+lgG) Negatif - 0.352 COl olarak çıktı.Sizce bu teste güvenmeliyim.

Tahlil.com Cevabı : Test negatif şüpheli bir durum olsaydı doktorunuz tekrar test isteyebilirdi.