Merhaba.Şuan 7 haftalık hamileyim..Önceki gebeliğimde bebeğin gelişimi durmuş

Merhaba.Şuan 7 haftalık hamileyim..Önceki gebeliğimde bebeğin gelişimi durmuş ve operasyonla alınmak zorunda kalınmıştı..Şimdi ise doktorum APTT istedi..sonuç: 41.8çıktı ve bunun için hergün iğne kullanmam gerektiğini söyledi çok yüksek bir değer mi bu bilgilendirirseniz çok sevinirim..Teşekkürler...

Tahlil.com Cevabı : Evet değer bir miktar yüksek, sanırım doktorunuz bu konuda gerekli önlenleri alıyor