Merhaba.Yaklaşık 4 ay öncesinde eşimle ilişkiye girdik.Eşim korundu ve 3 aydır düzenli şekilde adet görüyorum?

Merhaba.Yaklaşık 4 ay öncesinde eşimle ilişkiye girdik.Eşim korundu ve 3 aydır düzenli şekilde adet görüyorum fakat yine de korkuyorum .Son zamanlarda 4 kilo aldım ve hamile miyim korkusu var son olarak ta 5 gün önce gebelik testi yaptım negatif çıktı. Hamile olabilir miyim böyle bi ihtimal var mı

Tahlil.com Cevabı : Adetinizde en az 1 hafta gecikme sonrası test yaptırdıysanız gebe olmadığınız anlamına gelmektedir sonucunuz.