Kanamam sabah vardı akşam pede gelmeyecek kadar az rengi kırmızı.Hamilelik mi bu?

6gun önce sürtünmeli ilişki yaşadım boşalma oldu ama vajina içine değil yan yana yatıyordum. Norlevo içtim dun gebelik testi yaptım akşam 4de aç karnına negatif çıktı. Akşam az bir şey kanamayla lekelenme oldu bugünde kanamam sabah vardı akşam pede gelmiycek kadar az rengi kırmızı.hamilelik mi bu?

Tahlil.com Cevabı : Bu hamilelik değil tabi ki.