Mide bulantısı şikayeti ile ilgili acile başvurdum,kan ve idrar testinden sonra

mide bulantısı şikayeti ile ilgili acile başvurdum kan ve idrar testinden sonra idrar yolu enfeksiyonum oldugu belirlendi idrar Kültürü Sonuç' MATERYAL :İdrar; BAKTERI :Enterococcus spp.; ÜREME DÜZEYİ :30,000 CFU/ML; ANTIBIO: Ampisilin=Dirençli, pen*silin=DirVankomisin=Duyarlı, Teicoplanin=Duyarlı,

Tahlil.com Cevabı : İdrar kültüründe üreme olmuş. Doktorunuz ilaç tedavisi verecektir. Beraberinde bol su içmenizi öneririz.