Midemde sıcak içeceklere karşı bir tepki var

Merhabalar, Midemde sıcak içeceklere karşı bir tepki var. Çok açık bile olsa çay, kahve v.b. hiç birşey içemiyorum. İçince hemen bulantı ve ardından kusma geliyor. Endoskopi sonucunda U manevrasında kardia cihazı sarıyor. Fundus,korpus ve antrum mukozaları hiperemikve ödemli yazıyor.

Tahlil.com Cevabı : Sonucunuza göre gastrit olabilir tedavi verilmesi uygundur..