Vücudumun belirli bölgelerinde uyuşma

Vücudumun belirli bölgelerinde uyuşma ve halsizlik hissediyorum.Kan tahlili yaptırdım. Demir(serum) 36 Demir bağlama kapasitesi 341 kolestrol 134 Vitamin b12 226 şeklinde ..Demir(serum oranının referans aralığı 60-180 olarak yazılı benim ise 36..İlaç yazmadı doktorum.

Tahlil.com Cevabı : Diğer kan sayım değerleriniz özellikle Hgb normal sınırlarda ise sadece demir düşüklüğü için tedavi verilmesine gerek yoktur..