Miktar: 3,5 ml , Aglütinasyon yok ,Lifefaksiyon 15 dk, Hareket Hızlı %20

Sayın hocam test sonuçlarımı değerlendirseniz sevinirim Miktar: 3,5 ml Aglütinasyon yok Lifefaksiyon 15 dk Hareket Hızlı %20 Yavaş %35 hareketsiz %45 Sayı 49 milyon Direk mikroskobi her sahada 1-2 lökosut görüldü saygılarımla.

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınızda bir anormallik görünmüyor.