Miktar: 4 cc renk: krem görünüm: opak viskozite: akıcı Ph: 7,8 sayı: 9 milyon 1/2 saat 2 saat hareketli %50 %30

 Miktar: 4 ccrenk: kremgörünüm: opakviskozite: akıcıPh: 7,8sayı: 9 milyon 1/2 saat 2 saat hareketli %50 %30yavaş hareketli %10 %10çok yavaş hareketli % %10hareketsiz %40 %50 patolojisinormal yapılı baş analomisi kuyruk anomolisi % %10 %10 mikroskopisi 3-4 lökosit görüldü.görüş ve önerilerinizi önemle bekliyorum,bunalıma girmek üzereyim

Tahlil.com Cevabı : Sperm sayısı az , sperm morfolojisi yani şekil bozukluğu ile ilgili veriler ve hareket yüzdesi de yazdığının bilgilerde tam olarak anlaşılmıyor.Bir üroloji uzmanına danışmalısınız