Miktar:2,5 ML pH :7 Likefikasyon Süresi:35 dk

Miktar:2,5 ML pH :7 Likefikasyon Süresi:35 dk Vikosite: normal renk opak ileri -aktif %35 ileri -pasif %23 kendi etrafında %15 hareketsiz %27 MI'de sperm sayısı 87 milyon normal morfoloji sperm yüzde %80 anormal morfoloji sperm yüzde %20 her mikrop sahasında ortalama:1-2 lökösit perhiz süresi 4

Tahlil.com Cevabı : Spermiyogram tahlil sonucunuzda bir anormallik görünmüyor.