Mrhb hacamat yaptırdım ondan sonra cinsel isteğim yüzde 80 azaldı nedendir..

Mrhb hacamat yaptırdım ondan sonra cinsel isteğim yüzde 80 azaldı üroloğa gittim kan tahlili yaptırdı pct değeri 0.17 çıktı referans aralığı 0.2 ile 0.5 olması lazım yani dòrt kat yüksek bunun cinsel istekle ilgisi varmı testosteron seviyesim normal fsh düşük çıktı tesekkur ederim

Tahlil.com Cevabı : Haamacat işleminin cinsel isteğin azalması ile ilgisi yoktur..