Nazofarenks mr sonuç düzey 12345 en büyüğü düzey 2a konumlanmış simetrik dağılım kısa aksi 10mm lenf nodları?

Nazofarenks mr sonuc duzey 12345 enbuyugu duzey 2a konumlanmis simetrik dagilim kisa aksi 10mm lenf nodlari.lateral farangeal sayica ve boyutca artmis lenf nodlari.nazofarengealda lenfoid dokuda diffuz artis.nazal kartilajda multilokule kistiklezyon.biyopsi yapilmasinakararverildi.yorum lutfen

Tahlil.com Cevabı : MRI sonucunuza göre biopsi yapılması önerilmektedir..