Plt 339 wbc 9.28 neu 5 doktorun biri tahliller düşük dedi bizi korkuttu ne yapmamız lazım?

1.5yaşında kızımız tahliler hgb11.53 plt 339 wbc 9.28 neu 5 doktorun biri tahliller düşük dedi bizi korkuttu ne yapmamız lazım?

Tahlil.com Cevabı : Hafif de olsa kansızlık bulguları var ancak panik olacak bir durum yok. doktorunz kansızlık yönünden tedaviye başlayabilir.