Nefes alırken böbreklerime ağrı oluşuyor,idrar tahlili yaptırdım sonuçları şunlar dansite.1010

 Merhaba nefes alırken böbreklerime ağrı oluşuyor..idrar tahlili yaptırdım sonuçları şunlar dansite.1010....reaksiyon (asit)...protein(negatif)..glukoz(negatif)bilirubin(negatif)ürobilinojen(normal)eritrosit(3-4)lökosit 13-14 epitel 2-3..teşekürler

Tahlil.com Cevabı : idrar tahlilinde lökositin 13-14 olması bir enfeksiyon olasılığını akla getiriyor.İdrar kültürü daha net bilgi verecektir.