Nisan 20 den buyana adet görmüyorum evde yapılan test negatif

nisan 20 den buyana adet görmüyorum evde yapılan test negatif kandaki ise <0.100 hamile olma ihtimalim nedir birde kanda ve idrarda görünmeyen hamileliklerin oldugunu duydum dogruluk derecesi nedir sabah dr randevum var untrosda neyle karşılaşa bilirim teşekkürler kolay gelsin

Tahlil.com Cevabı : Eğer gebelik olsa idi kan veya idrarda sonuç alınırdı, hormonal bozukluk, stres, mevsise değişiklikler neden olabilir..