17.06.2014 usg ile 4 hafta ile uyumlu gebelik kesesi görüldü ama bebek görülmedi

17.06.2014 usg ile 4 hafta ile uyumlu gebelik kesesi görüldü ama bebek görülmedi son adet tarihim 04.05.2014 buna göre 6 haftalık hamile olmam gerekiyomuş acaba neden olabilir

Tahlil.com Cevabı : Usg ile hafta ölçümü en doğru sonucu veriri ve bebek ortalama 6. haftada görülür..