Nişanlım boşalmadı ancak zevk suyu değmiş olabilir o değmediğini söylüyor. Adetim bu ay iki gün gecikti hamile miyimdir?Lütfen cevaplayın kafayı yemek üzereyim.

 Nişanlımla 21 haziranda sürtünme yoluyla ilişki yaşadık. Nişanlım boşalmadı ancak zevk suyu değmiş olabilir o değmediğini söylüyor. Adetim bu ay iki gün gecikti hamile miyimdir?

Tahlil.com Cevabı : Zevk suyu ile hamileliğin oluşması oldukça düşük bir olasılıktır. Bir şey söylemek için henüz erken. Adet gecikmeniz 1 haftadan fazla olursa gebelik testi yaptırmanızı öneririz.