Nişanlım vajinama dokunmadı bile.yaram kabuk bağladığından mı kan gelidi yoksa bekaretim mi gitti?

ikini bölgemi traş ederken iç dudakların ucunu kestim.2gün sonra nişanlım klitoris bölgemi uzun süre okşadıktan sonra.gördümki kilodumda kan vardı.nişanlım vajinama dokunmadı bile.yaram kabuk bağladığından mı kan gelidi yoksa bekaretim mi gitti? kan parlak ve kırmızıydıbaşka bir şey yasamadık..

Tahlil.com Cevabı : Çok büyük bir ihtimalle kesilen yerden kanama olmuştur..

k************ :

MERHABA BEN 18 YAޞžINDAYIM BENIM 4 GÜN ÖNCE AޞžIRI ޞžEKİLDE KUSMAM OLDU BUNUN SONUCUNDAA DR A GİTTİM KAN VE İDRAR TAHLİLLERİ YAPTIRDI İDRARDA DANSİTE 1.030, PROTEİN ++, HEMOGLOBİN ESER, KETON +++ ÇIKTI BUNU YORUMLARSANIZ ÇOK SEVINIRIM..

Cevap:

Sorunuzu kurallarımıza uygun şekilde tekrar yollarsanız en kısa sürede cevaplanacaktır.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.

C*********** :

Merhaba yine ben dediğim gibi geçen ay sürtünme sonucu bi olay gerçekleşmişti geçen ay regl olmuştu kız arkadaşım ve bu ay 8 gün gecikti bir sorun olur mu?

Cevap:

Yeniden bir cinsel beraberlik yok ise sorun değildir..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.