Avucumun içinde iğneucu büyüklüğünden biraz daha büyük bi kan parçası gördüm o kan hivli ise bana bulaştı mı

hocamb ugun avucumun içinde iğneucu büyüklüğünden biraz daha büyük bi kan parçası gördüm ve kurumuştu tırnagımla kazıdım acaba burnumdan mı gelmiştir diye baktım kazıdıgım tırnkla yoktu içime kurt duştu acaba o kan hivli ise bana bulaştı mı diye ama kan kurumustu ve elim hicbir yaraya değdirmedim

Tahlil.com Cevabı : Anlattığınız şekilde bulaş olmaz..