Nişanlımla 12 gün önce kıyafetler üzerimizdeyeken öpüşme hafif sürtünme yaşadım. sarımsı bir akıntım var ve adetim gecikti

 Nişanlımla 12 gün önce kıyafetler üzerimizdeyeken öpüşme hafif sürtünme yaşadım. sarımsı bir akıntım var ve adetim gecikti 1 buçuk aydır adet olmuyorum. hamilelik belirtileride var. hamile olabilir miyim ?

Tahlil.com Cevabı : Kıyafetlerinizi kontrol edin öncelikle, aynı kıyafetten yeni kıyafetler çıkmış mı diye.Kıyafetlerinizin hamile olmasından mı şüpheleniyorsunuz. Rahat olun.