Nisanlimla 5 temmuz da arkadan yolla ilişki yaşadık spermlerin vajinaya bulasmadigindan emin degilim. Adet takvimime göre 5 temmuz gebelik şansının yüksek olduğu g

Nisanlimla 5 temmuz da an*l yolla ilişki yaşadık spermlerin vajinaya bulasmadigindan emin degilim. Adet takvimime göre 5 temmuz gebelik şansının yüksek olduğu gün 21 temmuzda adet olmam gerekiyordu 6 gün geciktiği için idrarla yapılan gebelik testinden yaptım sonuç negatif çıktı ama hala kuşku duyuyorum hamile kalmış olabilir miyim

Tahlil.com Cevabı : Kanda  gebelik testi yaptırabilirsiniz.