Mayıs 18 regl oldum ve 22 sinde sonladı. ertesi günü erkek arkadasımla birlikte olduk ancak içe boşalma olmadı. 14 haziranda regl oldum ve 18 inde bitti. bu ay

Mayıs 18 regl oldum ve 22 sinde sonladı. ertesi günü erkek arkadasımla birlikte olduk ancak içe boşalma olmadı. 14 haziranda regl oldum ve 18 inde bitti. bu ay 13 gün geciktim . 3 gün önce eczaneden gebelik testi alıp yaptık ve negatif cıktı. hamile olabilir miyim ?

Tahlil.com Cevabı : Kanda gebelik testi yaptırarak bu şüpheli durumdan kurtulabilirsiniz.