Nişanlımla birlikte olduk.Rahatlamayı içime yapıp yapmadığını bilmiyoruz.

İyi günler öncelikle nisanlimla birlikte olduk ve acikcasi rahatlamayi içime yapip yapmadigindan emin değil adet gormem gerekirken henüz onu da görmedim nakilli hastayim tahliller de hamileliğin cikma durumu varmidir ?

Tahlil.com Cevabı : Bundan nasıl emin olmazsınız anlaşılır gibi değil.Siz emin değilseniz nişanlınız emindir.İçinize boşaldı ise, tabii ki hamilelik ihtimali vardır.Bu durumda ilk fırsatta gebelik testi yaptırınız.