Nişanlımla ilişki yaşadık idrar testim negatif çıktı hamile olabilir miyim?

Nişanlımla ilişki yaşayalı 3 ay oldu. 3 aydır adet gördüm. İdrarda gebelik testi yaptım negatifti. Ultrasona girdim. Doktor bir şey görünmüyor dedi. Kan testi istedi ama yaptıramadım. Hamile olabilir miyim?

Tahlil.com Cevabı : 3 ay öncesinde yaşanan gebelik ultrasonda mutlaka görülürdü. Doktorunuz görünmüyor dediyse gebelik yoktur diyebiliriz.