Nişanlımla sürtünme yoluyla bir birlikteliğimiz oldu ama kesinlikle vajina içine girmedi. Gebe olabilir mi?

 Nişanlımla sürtünme yoluyla bir birlikteliğimiz oldu ama kesinlikle vajina içine girme gibi bir şey olmadı nişanlımın hala kızlık zarı korunuyor ve ben kesinlikle boşalma yaşamadım şuan nişanlımın adeti biraz gecikti acaba boşalma öncesi gelen sıvıyla vajina içine girmesem dahi bir gebelik olabilir mi?

Tahlil.com Cevabı : Bu şekilde yaşanan bir ilişkide hamileliğin oluşması oldukça düşük bir ihtimaldir. Adet gecikmesi 1 haftanın üzerinde yaşanırsa gebelik testi yaptırmanızı ve ayrıntılı bilgi için sitemizde yer alan konu ile ilgili yazılara göz atmanızı öneriyoruz. İlgili yazılar için tıklayın.