Nitrit(İdrar):neg protein(İdrar):neg blood(idrar):neg lökosit(idrar):neg idrar mikroskobisi:nadir lökosit

İDRAR ANALİZ SONUCU(Strip ile Oto) Dansite:1.025 ph:6 bilirubin(idrar):neg ürobilinojen(idrar):normal keton(idrar):neg Glukoz(idrar):norm Nitrit(İdrar):neg protein(İdrar):neg blood(idrar):neg lökosit(idrar):neg idrar mikroskobisi:nadir lökosit BU DEĞERLER NE ANLAMA GELİYOR ?

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınızda kayda değer bir problem görülmüyor, normal olarak değerlendirebiliriz.