Norlevo kullandim ve tam 14 gun sonra da aclik tokluk kan sekeri olcumu icin kan verdim. bu verdigim kan testinde nor levo kullandigim anlasilir mı

rimolut aldiktan yaklasik 3 gun sonra nor levo kullandim ve tam 14 gun sonra da aclik tokluk kan sekeri olcumu icin kan verdim. bu verdigim kan testinde nor levo kullandigim anlasilir mu veya hormonlarimda asiri bir sonuc cikar mi?

Tahlil.com Cevabı : Hayır kan şekeri ölçümünde çıkmaz..