Babama pankreas ca teşhisi konuldu.3 ay önce whipple ameliyat oldu.

Babama pankreas ca teşhisi konuldu.3 ay önce whipple ameliyat oldu. 3aylık bkemotarepi süreci geçirdi.hastalıgının ilk döneminde cea19-9 değeri 37 son kürü almadan önce 27 ve son kürünü aldıktan sonraki değeri5,5 oldu . Mr çekildi sonuca göre kemoterapi ve ışın devam edecek. Sizce nasıl son tahlili

Tahlil.com Cevabı : Sadece CEA değeri ile iyi veya kötü denilemez, tüm tetkiklerin birlikte değerlendirilmesi gerekliir..