Notrofil sayısı 1250 üzerinde olursa araştıramıyoruz ama ateşlenirse getirin dediler. Siz sonuçları nasıl yorumluyorsunuz, ateşlenmesi neden önemli?

Merhaba, oğlumun 1 yas kontrollerinde notrofil sayısı alt sinir 2000 iken 940 çıktı, şimdi 15 aylık ve yine alt sinir 2000 iken 1480 çıktı. Zeynep Kamil hastanesinde 1250 üzerinde olursa araştıramıyoruz ama ateşlenirse getirin dediler. Siz sonuçları nasıl yorumluyorsunuz, ateşlenmesi neden önemli?

Tahlil.com Cevabı : Çocuk hematoloji tarafından değerlendirilmesi uygun olacaktır..