Gebematik değerinde virgül mü yoksa nokta ile mi yazılmalı?

Gebematik de b-hcg değerini 38,92 yazınca farklı sonuç 39.82 yazınca farklı sonuç çıkıyor.hangisi doğru hangisini yazmayalıyım? nokta veya virgülle yazılınca farklı çıkıyor sonuç

Tahlil.com Cevabı : Değerinize göre Ortalama 2-3 haftalık gebelik olabilir, ancak 3-4 gün sonra tekrar test yapın en az 2 katı artması gereklidir..