ntraepitelyal lezyon veya malignite çısından negatif. servikal yayma sitolojisi?

İntraepitelyal lezyon veya malignite çısından negatif. servikal yayma sitolojisi. inflamasyon hücresel değişiklikler. smear testımı degerlendırırmısınız.

Tahlil.com Cevabı : Kötü huylu bir bulgu saptanmamış enfeksiyona dair bulgular var, yani korkulacak bir sonuç yok.