Nubun yanında Demir 24 mikrog/dl, UIBC 453 mikrog/dl.Bu durum ne ifade eder?

Selam, Ben 44 yaşında bir bayanım, hemogram test sonuçlarımda, NE 72.3 LY 18.2 değerlerindedir. Bu durum ne ifade eder.Nubun yanında Demir 24 mikrog/dl, UIBC 453 mikrog/dl. Teşekkür ederim.

Tahlil.com Cevabı : Demir değeriniz düşük,demir eksikliğiniz var.Nötrofil yüksekliği ise bakteriyel bir enfeksiyonu akla getiriyor