Oğlum 11 aylık pazartesi sol inmemiş testis ameliyatı olucak Dr kan tahlili istedi fakat bazıları yüksek

 Oğlum 11 aylık pazartesi sol inmemiş testis ameliyatı olucak Dr kan tahlili istedi fakat bazıları yüksek veya düşük onları yorumlarmisiniz birde ameliyata engelmiHCT 33.2 MCV 70 MCH 25.9 MCHC 36.8 LYM 66.8 -6.26 NEU 21.7 eos 7.5-0.7 çok tsk ederm

Tahlil.com Cevabı : Anemi bulguları var.Yani kansızlık.Ameliyat yönünden değerlendirmeyi anestezi doktorları yapacaktır.