1 aydır karın bölgemde ağrı var, karnımın hemen hemen her yerinde olabiliyor bıçak sızısı gibi, aniden giriyor,bikaç saniye sürüyor sıkıp bırakılıyor

Merhaba, yaklaşık 1 aydır karın bölgemde ağrı var, karnımın hemen hemen her yerinde olabiliyor bıçak sızısı gibi, aniden giriyor,bikaç saniye sürüyor sıkıp bırakılıyor gibi bununla beraber mide bulantısı da var, kemik ağrısı ve bayılma hissi de var

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle gastroenteroloji ve/veya dahiliye bölümüne muayene için başvurunuz.