Oğlum 11 aylık tahlil sonuçlarını değerlendirmenizi rica ediyorum. hgb:6.8 ,hct:24.5, mcv:57.7 ?

Merhabalr oğlum 11 aylık tahlil sonuçlarını değerlendirmenizi rica ediyorum. hgb:6.8 ,hct:24.5, mcv:57.7 mch:15.9 mchc:27.7 pdw:14.9 rdw-cv:18.3 mid%:12..tavsiyelerinizi bekliyorum..

Tahlil.com Cevabı : Kansızlık bulguları var, sonuçlar normal değil.Tedavi de olmalı oğlunuz.Bunun nedenine yönelik de ilave tahlillere gerek olabilir. Bir üniversite hastanesine başvurmanız uygun olabilir.