Oğlum 20 günlük iken TSH testi yapıldı. 3.93 çıktı. 46 günlük iken TSH 5.00 testi yapıldı.(0-1 yaş arası 1,30-8,80

Oğlum 20 günlük iken TSH testi yapıldı. 3.93 çıktı.46 günlük iken TSH 5.00 testi yapıldı.(0-1 yaş arası 1,30-8,80 referans aralığı)ben hamile iken troid testi yapıldı yavaş çalışıyor. çıktı. ilaçını kullanıyorum.testlerini düzenli olarak yaptırıyorum.ilacını halan kullanıyorum.acaba benden mi geçti.anne sütü veriyorum bana bilgi veririm isiniz.kalıcı mı ?bebekte .

Tahlil.com Cevabı : Oğlunuzun sonuçları referans aralıkları arasında yani normal gözüküyor verdiğiniz bilgiye göre.Yine de bir çocuk endokrinolojisi uzmanı bu konuda size gerekli önerilerde bulunacaktır.