Oglum 4 yasında 4 gun once dokuntuler oldu bobrek zarar gormus mu merak edıyordum dansıte 1027

oglum 4 yasında 4 gun once dokuntuler oldu kan tahlıllerınde aso 577 crp 15 c glukoz 107 cıkmıstı antıbıyotık tedavısıne baslandı bugun 3 gun ıdrar tahlılı verdık antıbıyotık kullandıldıgında ıdrar tahlılı yapılmıyor bılıyorum ama bobrek zarar gormus mu merak edıyordum dansıte 1027 dıgerl negatıf

Tahlil.com Cevabı : Sadece dansite değeri ile böbrek foksyonlarını değerlendirmek mümkün değildir, tedavisi bittikten sonra doktorunuzla konuşup gerekiyorsa böbrekle ilgili tetekikleri yaptırabilirsiniz..