Oğlumda 13 gün sürekli ateş vardı hastaneye yatış yaptık dr kanında enfeksiyon olduğunu söyledi

Oğlumda 13 gün sürekli ateş vardı hastaneye yatış yaptık dr kanında enfeksiyon olduğunu söyledi ve bazı testler istedi bir test pozitif (EBV)EBNA IgG pozitif değeride 32.5 bu ne anlama geliyor

Tahlil.com Cevabı : Daha önce geçirilmiş vıral bir hastalığı ifade ediyor..